O nás

MACH LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. byla založena v roce 2010 a následně inkorporována v roce 2012. Poskytujeme kvalitní právní služby rychle rostoucímu okruhu klientů. Konstantní nárůst počtu našich klientů si vysvětlujeme tím, že právní služby poskytované naší kanceláří jsou charakteristické svým zodpovědným a originálním přístupem k záležitosti klienta. Takový přístup je slovy advokáta Tomáše Macha charakterizován tím, že:

  • umíme porozumět Vašemu problému, přesně jej subsumovat pod právní úpravu a definujeme Vám reálný – očekávaný výsledek
  • předem odhadneme celkový potřebný rozsah poskytovaných právních služeb spojených s Vaší záležitostí a jasně dohodneme rozsah jejich poskytnutí, avšak nikdy v rozporu s Vašimi zájmy
  • poskytujeme právní pomoc odborně, k uspokojení Vašich potřeb a se zohledněním případných negativních dopadů (hledisko nákladů řízení – poplatky/náklady důkazů/náklady protistrany, trestněprávní, odpovědnosti za škodu, daňové, ochrany osobnosti, porušení jiných smluvních závazků atd.)
  • právní služby poskytujeme v časovém horizontu dle potřeb klienta bez snížení kvality právních služeb,
  • dosáhneme smíru, pokud taková možnost mezi stranami sporu existuje a je-li to klientova vůle a taková dohoda prospívá jeho zájmům.